Kahve DiyarıKahve DiyarıMENÜ

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Marka yaşamımıza 2005 yılında İzmir' de ki ilk şubemizin açılışı ile başladık. Bugün 33 ilde 100'den fazla şubeye sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu süre zarfında ülkemizin kahve zinciri sektöründeki pazar payımızı %7' ye çıkararak ilk üç marka arasına girmeyi başardık.

Bu başarılarımız arasında bizi onurlandıran ve gururlandıran, ulusal ekonomi dergileri aracılığı ile "yılın en güvenilir ve bilinen yerli zincir markası" ödülünü sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal

Hikayemiz

2005 yılında İzmir’deki açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 33’ten fazla şehrine ve 100’den fazla şubesine ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu süre zarfında ülkemizin kahve zinciri sektöründeki Pazar payımızı %7’ye çıkararak ilk üç marka arasına girmeyi başardık. Bu başarılarımız arasında bizi onurlandıran ve gururlandıran, ulusal ekonomi dergileri aracılığıyla ‘’Yılın En Güvenilir ve Bilinen Yerli Zincir Markası’’ Ödülüne sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm mağazalarımızda kalitemizi garanti altına alıyoruz. Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini benimseyerek siz müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Vizyon

Kaliteli, Lezzetli farklı ve yenilikçi ürün çeşitleri ile fark yaratan, Türk kahve ve ikram kültürünü yansıtan, %100 yerli marka olan Kahve Diyarı müşterilerin kendilerini özel hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektörün Türkiye ve Dünya’da en beğenilen ve tercih edilen kahve markası olmak.

Misyon

Doğru ürün, Doğru fiyat sloganıyla 100’ün üzerinde yemek grubu 150 üzerinde içecek grubu, 30 üzerinde tatlı grubu ve 60 üründen fazla kahve çeşidi ile müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunarak tüketicilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, hedefimiz ülkemize ekonomik ve sosyal katkımızı ulaştırabildiğimiz en ileri noktada yaşatmaktır.

  • ÜRETİM TESİSİMİZ

    5000 metrekarelik üretim tesisimiz bizleri piyasadaki kahve zincirlerinden ayıran en büyük değerimiz. Ar-Ge çalışmalarını sürekli canlı tutarak Franchiselarımıza özel nitelikli ürünlerle markamıza farklılık kazandırıyoruz.

  • SEVKİYAT AĞIMIZ

    KD portal üzerinde siparişlerini tamamlayan franchiselarımız ürünlerini istedikleri her an sipariş geçebilmekte haftalık organize edilen sevkiyatları ile zahmetsiz bir şekilde ürünlerine ulaşabilmektedir.

Kahve Diyarı Franchise Avantajları

‘’Kanıtlanmış Başarı’’

Markamızın kanıtlanmış bir kazanma modeli bulunmaktadır. Bu modelle birlikte 100’den fazla Franchise’mız bizimle birlikte kazanmaya ve büyümeye devam etmektedir. Zincir markalaşma ve Kahve Pazarının Sektörel olarak büyümesinin devam etmesi bu iş modelinin kazandırdığının en büyük göstergelerinden biridir. Bizlerde Pazar ve pazarlaştırma araştırmalarımızı güncel tutarak Franchise’larımıza çalışan pazarlama önerilerini cirolarını artırmak amacıyla sunuyoruz.

Maliyet Kontrol

Merkez yönetimimizde yer alan departmanımızla franchiselarımızın güncel maliyetleri izlenebilmekte ve karlılıklarının takibi yapılarak özel yönlendirmeler ile yol haritaları çizilebilmektedir.

Tecrübelerimiz

Ekibimiz bugüne kadar 120’den fazla franchise’ın açılışını sağladı. Bu birikimimizle bugün bir Kahve Diyarı şubesinin inşaat ve dekorasyon işlerini 60 iş günü (konsepte göre değişkenlik gösterebilir.) içerisinde tamamlayıp şubeye işletmeye hazır konuma getirebiliyoruz.

Kurumsal ve Pazarlama Desteği

Markamız Franchise açılışından sonra da yanınızda yer almaya devam etmektedir. Merkez ekibimiz franchise’ın ilk açılışından itibaren işletme organizasyonunu yürütür, sistemi tam anlamıyla işler duruma getirdiklerinde size teslim edeler.

Kahve Diyarı yönetiminin merkez kreatif reklam ajansı ile yönettiği süreçte franchiseların tasarım işleri, reklam, tanıtım gibi pazarlama süreçlerini hızlı bir şekilde yürütmektedir.

Sen Nereye
Ben Oraya!

Kahve Diyarı’nın Yeni “Yanında” Konseptinde Yerinizi Alın. Kazanmaya Hemen Başlayın!

Bir sorunuz mu var?
İletişim Formu
ONLINE ALIŞVERİŞ
Kahve Diyarı
Çınarlı Mah. Fatih Cad. 1587 Sokak No:2-6 Ater Tower Kat:22, 35100, Konak, İzmir
ONLINE ALIŞVERİŞ